Teslimat & İade Koşulları

Teslimat

Kotonomi ürünleri, müşterilerimize Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kotonomi olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi hello@koalav.com.tr  e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi, sadece beden ve renk değişimleri için geçerlidir. Beden ve renk değişimi dışında, değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz www.koalav.com.tr  adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz.

İade veya değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, faturanızın ön bölümündeki iade bölümünü eksiksiz doldurarak ürünü faturasıyla beraber “Göktürk Mahallesi Saklıbahçe Sitesi Memba Sokak E-5 N.2 ’’ adresine Yurtiçi Kargo ile gönderiniz. Bizim çalıştığımız kargo şirketi dışında iade ve değişim gönderiminizi yapmanız durumunda kargo ücreti size aittir.

Satın alınan ürün faturası bir kurum adına kesildiyse iade sırasında da ilgili kurumun fatura miktarı kadar iade faturası kesmesi gerekmektedir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 2 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.

Sipariş İptali
Siparişinizin iptali için hello@koalav.com.tr adresine e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade prosedürü işletilecektir.

Close
Cart (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language