Hakkımızda

10 senelik kurumsal iş hayatım sonrasında, çocuklarım Maya ve Tuna’nın büyük etkisi ile, 2018 yılında ortaya çıktı Koalav. Marka adı, ebeveynlerinin kucaklarında huzur bulan, onların sevgisi ile beslenen, büyüyen miniklerin çağrıştırdığı Koalalardan ve yavrularımıza duyulan sonsuz sevgiden esinlenerek kullandığımız Love kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.

Kendimizi zamansız (her mevsim giyilebilen), alansız (uyurken, parkta, okulda), çoğunlukla cinsiyetsiz (unisex model ve renkler) ve sürdürebilir (2.,3. jenerasyonda bile kalitesini koruyabilen) bir marka olarak konumlandırıyoruz.

Ürünlerimizin hepsi konfor, hissiyat, fonksiyon odaklı modellerden oluşmakta ve doğal, kimyasal prosese maruz kalmamış materyallerden, etik şartlar altında üretilmektedir.

Marka kurulduğu günden beri bütün desen çalışmalarımızı yapan Ceren Varol, kalite kontrol ve modellemede hataya yer vermeyen Maya ve Tuna Falahat sayesinde, şu anda yurtdışında birçok ülkede ve üst segment satış noktalarında aktif olarak yer almaktayız.

Close
Cart (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language