Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve ödeme sırasındaki bilgi güvenliğinin sağlanması bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında Türkiye’nin önde gelen bankaları ile birlikte çalışmaktayız.

Koalav.com.tr,  müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde ele alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Toplanan bu bilgiler, Koalav.com.tr tarafından gerçekleştirilecek kampanyaların, müşterilere yönelik özel promosyon faaliyetlerinin, e-postaların sınıflandırma çalışmalarının kurgulanmasında kullanılabilmekte ve/veya sizlere teslim yapılabilmesi amacı ile lojistik ve kargo firmaları ile, işin işleyişi gereği müşteri menfaatlerinin gerektirdiği ölçüde bilmesi lazım gelen Kotonomi’nin iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Bunlar dışında, aksi müşterilerimiz tarafından onaylanmadıkça bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Koalav.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Koalav.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ara yüzü Koalav.com.tr üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Koalav’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman hello@koalav.com.tre-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

 

Close
Cart (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language